Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt gotówkowy

Wsparcie dla Twojej firmy

Zyskaj więcej

Eksperci Futuro Finance działają w oparciu o Twoje priorytety. Naszym zadaniem jest maksymalne ułatwienie procedur bankowych. Nie tylko troszczymy się o formalności, ale również o Twój czas. Wyznacz termin i miejsce spotkania – bez konieczności dojazdów możesz bezpiecznie dopiąć transakcję. Służymy radą także na etapie spłaty długu – chętnie wskażemy kolejne ułatwienia.

 

Rozwój przedsiębiorstwa często wymaga szybkiego dostępu do środków finansowych. Doświadczenie i wiedza pozwalają na skrócenie drogi po kredyt. Skompletujemy niezbędne dokumenty, dopilnujemy formalności i zaplanujemy każdy krok tak, by bank jak najszybciej wypłacił pieniądze. Wystarczą nam 24 godziny, by zdobyć ofertę dopasowaną do Twojej firmy.

Aktywność biznesowa wymaga stałego dostępu do środków finansowych. Kredyt gotówkowy jest dla przedsiębiorcy realnym wsparciem bieżących potrzeb. Dobór oprocentowania, obniżenie marży kredytu i niezbędne formalności – to zadania dla Futuro Finance. Wybierz pomoc specjalistów i rozwijaj swoją firmę.

Oferta banków jest szeroka – nasi eksperci dobiorą rozwiązanie do Twoich potrzeb. Po zbadaniu profilu kredytowego, stworzymy odpowiednią strategię. Stawiamy na skuteczne działania – aż po osiągnięcie celu. Im więcej informacji otrzymamy, tym łatwiej będzie nam dopasować propozycję banku. Przejmiemy najważniejsze formalności i poprowadzimy negocjacje. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel i skrócić okres spłaty – bez dodatkowych opłat.

Zdanie klientów

Potrzeba kredytu pojawiła się u mnie nagle. Zepsuty sprzęt musiałam nastąpić nowym jednak ze względu na dotychczasowe zobowiązania miałam trudności z pozyskaniem nowych środków. Nie miałam czasu na poszukiwania, a kolega polecił mi Futuro. Zadzwoniłam i po tygodniu odbierałam już sprzęt z  hurtowni.

Karolina Altman

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

WYBIERZ KREDYT NA DOWOLNY CEL:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?