Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt hipoteczny

Pomoc z zakupie nieruchomości

Zyskaj więcej

Wybór odpowiednich rat i dopasowanie okresu spłaty to ważne decyzje – ułatwimy ich podjęcie. Doradcy Futuro Finance służą pomocą: odpowiedzą na ważne pytania związane z kredytem hipotecznym. Dzięki temu poznasz sposoby na wcześniejszą spłatę lub nadpłatę, wybierzesz odpowiedni rodzaj rat i dowiesz się, co banki uwzględniają na poczet wkładu własnego. Jesteśmy z Tobą także po bezpiecznym zamknięciu transakcji. Wybierz pomoc specjalistów i zyskaj więcej.

Wiemy, jak przyspieszyć procedury bankowe. Czas może być kluczowym czynnikiem, jeśli planujesz zakup mieszkania. Płynnie przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy współpracy z bankiem. Przejmiemy wszystkie formalności, by maksymalnie uprościć drogę do kredytu hipotecznego. Poprawne i konsekwentne działanie oznacza szybką akceptację wniosku o dofinansowanie nieruchomości.

Nasi doradcy finansowi zbadają Twoją zdolność kredytową i przygotują Cię do procesu weryfikacji. Zostaw nam formalności – skompletujemy niezbędne dokumenty i zajmiemy się kontaktami z bankiem. W oparciu o dane analityków Futuro Finance stworzymy skuteczną strategię działań. Dobierzemy dla Ciebie ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj: ważne jest nie tylko oprocentowanie, ale marża i dodatkoweA koszty kredytu. 

Kredyt hipoteczny to ważna pomoc w zakupie własnej nieruchomości. Odpowiednie dopasowanie do potrzeb i możliwości sprawi, że miesięczna rata nie będzie obciążeniem. Banki udzielają coraz częściej finansowego wsparcia przy zakupie własnego „M”. Z kolei program Mieszkanie dla Młodych sprawił, że więcej młodych Polaków decyduje się na kredyt. Warto wybrać bezpieczne dofinansowanie.

Zdanie klientów

Jako człowiek całkowicie mobilny, w pracy z wieloma obowiązkami, nie mam czasu na formalności.  Miałem wiele zobowiązań, które w pewnym momencie trudno było kontrolować. Dzięki konsolidacji z Futuro, zmniejszyłem swoją ratę, wydłużyłem czas spłaty i odzyskałem ubezpieczenie z kredytów. Nawet nie wiedziałem że to możliwe.

Wojciech Marcol

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

WYBIERZ BEZPIECZNY KREDYT HIPOTECZNY:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?