Infolinia

506 567 115

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt hipoteczny

Wsparcie zakupu mieszkania

Zyskaj więcej

Przygotowanie odpowiedniego pakietu dokumentów potwierdzających zdolność kredytowych przedsiębiorcy to pierwszy krok do sukcesu Troszczymy się o Twój czas, dlatego maksymalnie skracamy czas oczekiwania na decyzję banku. Doradzamy na każdym etapie współpracy i wspieramy w czasie spłaty długu. Wyznacz termin spotkania – dojedziemy na spotkanie we wskazane miejsce.

Liczy się całkowity koszt kredytu hipotecznego: ważne, by poznać jego czynniki składowe. Korzystną ofertę wyróżnia: niskie oprocentowanie, dopasowana marża i okres spłaty. Raty malejące lub równe – eksperci Futuro Finance wskażą rozsądne rozwiązanie. W oparciu o dochody z działalności gospodarczej możesz uzyskać ofertę kredytową, która spełni Twoje wymagania.

Budowa wiarygodności przedsiębiorcy i ułatwienie drogi po kredyt na zakup nieruchomości – to zadania Futuro Finance. Działania naszych specjalistów zaczynają się od jednego telefonu. Dzięki informacjom, których nam udzielisz, przeanalizujemy Twój profil kredytowy. Następnie skompletujemy dokumenty, które umożliwiają szybkie poznanie propozycji banków. Działamy w oparciu o przemyślaną strategię. Razem dopasujemy optymalną ofertę.

Własna działalność gospodarcza może stanowić zabezpieczenie kredytu przy zakupie mieszkania lub lokalu firmowego. Zdolność kredytową przedsiębiorców buduje szereg czynników. Dla banku duże znaczenie ma okres prowadzenia własnej firmy, jej dochody i sposób opodatkowania. Spełnienie wymogów pozwala na podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości. Kredyt hipoteczny to szansa na realizację planów – dowiedz się, jak znaleźć korzystną ofertę banku.

Zdanie klientów

Potrzeba kredytu pojawiła się u mnie nagle. Zepsuty sprzęt musiałam nastąpić nowym jednak ze względu na dotychczasowe zobowiązania miałam trudności z pozyskaniem nowych środków. Nie miałam czasu na poszukiwania, a kolega polecił mi Futuro. Zadzwoniłam i po tygodniu odbierałam już sprzęt z  hurtowni.

Karolina Altman

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

WYBIERZ PEWNY KREDYT HIPOTECZNY:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Podwale 83
50-414 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?