Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt inwestycyjny

Szansa na rozwój gospodarstwa

Zyskaj więcej

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Pamiętaj: eksperci Futuro Finance działają w Twoim imieniu, szanują Twój czas i przejmują najważniejsze formalności tak, by ułatwić Ci codzienną pracę. Wyznacz miejsce spotkania – bez konieczności Twoich dojazdów zaplanujemy najważniejsze działania. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap starania się o kredyt i zapewnimy opiekę w trakcie jego spłaty. Wybierz prostą drogę do rozwoju swojego gospodarstwa.

Zebranie kompletu dokumentów wymaganych przez banki i dopełnienie niezbędnych formalności – te czynniki wpływają na przyspieszenie procedury kredytowej. Wypłata środków nastąpi po zatwierdzeniu wniosku o dofinansowanie. Specjaliści Futuro Finance zaplanują każdy krok tak, by przyspieszyć decyzję banku. 

Starania o dofinansowanie inwestycji rozpoczynają się od jednego telefonu. Nasz ekspert bada Twój profil kredytowy, by dobrać odpowiednie działania. Na podstawie analizy ofert bankowych  wskazuje korzystne rozwiązanie – dopasowane do Twoich potrzeb. Ważna jest odpowiednia strategia kredytowania: od momentu weryfikacji aż po osiągnięcie celu. Negocjujemy warunki spłaty i optymalną wysokość marży. Sprawne działanie doradców finansowych to Twój zysk.

Kredyt inwestycyjny staje się skuteczną pomocą w rozwoju gospodarstwa rolnego.  Modernizacja, powiększenie jego powierzchni lub pokrycie kosztów szkód – dodatkowe środki ułatwiają realizację planów. Wysokość rat może współgrać z cyklem produkcyjnym gospodarstwa, by spłata zadłużenia odbywała się płynnie. Niski wkład własny, dopasowany harmonogram spłat i szybkie uruchomienie procedur kredytowych – wybór korzystnej oferty to realna oszczędność. 

Zdanie klientów

Chciałem powiększyć swoje gospodarstwo jednak nie mogłem zostawić wszystkiego i załatwić formalności. Dzięki doradcom Futuro prawie wszystkie formalności załatwiłem z domu, gdzie spokojnie mogłem dbać o własne interesy. Jeśli jesteście bardzo zapracowani i nie macie czasu na chodzenie po placówkach, to polecam Futuro Finance.

Zbigniew Kołodziejczuk

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

WYBIERZ KREDYT NA DOWOLNY CEL:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?