Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt inwestycyjny

Dofinansowanie – dla dobra biznesu

Zyskaj więcej

Wskażemy korzystne rozwiązanie dla firmy: obniżenie kosztów kredytu, wybór optymalnego sposobu finansowania i regulacji długu. Przez cały okres spłaty nasi doradcy służą pomocą: Futuro Finance nie kończy się na podpisaniu umowy z bankiem. By ułatwić współpracę, wyznacz miejsce spotkania. Sprawdź, co zyskasz dzięki profesjonalistom.

Czas odgrywa główną rolę, gdy chodzi o inwestycję w biznes. Zaplanujemy formalności tak, by maksymalnie przyśpieszyć procedury bankowe. Działamy w oparciu o Twoje priorytety: im więcej informacji otrzymamy, tym łatwiej skompletujemy niezbędne dokumenty. Szybkie pozyskanie środków na Twoją inwestycje to efekt doświadczenia i wypracowanych relacji z partnerami. 

Spośród wielu propozycji banków dobierzemy odpowiedni kredyt do charakteru przedsiębiorstwa i Twoich potrzeb. Liczą się warunki spłaty, możliwość odroczenia i swoboda dyspozycji środkami. Nasi specjaliści stworzą skuteczną strategię działań i wskażą optymalną ofertę dofinansowania. Złożenie wniosku kredytowego odbędzie się, gdy tylko dasz nam zielone światło do działań.

Zakup środków trwałych, modernizacja i rozwój firmy – to wyzwania, które mogą wymagać dodatkowych dofinansowania. Rozwiązaniem dla przedsiębiorców jest kredyt inwestycyjny, który pozwala na otrzymanie wysokiego kredytu na długi czas. Specjaliści Futuro Finance przeanalizują profil kredytowy i zajmą się pełnym procesem pozyskania dodatkowych pieniędzy na firmę.

Zdanie klientów

Potrzeba kredytu pojawiła się u mnie nagle. Zepsuty sprzęt musiałam nastąpić nowym jednak ze względu na dotychczasowe zobowiązania miałam trudności z pozyskaniem nowych środków. Nie miałam czasu na poszukiwania, a kolega polecił mi Futuro. Zadzwoniłam i po tygodniu odbierałam już sprzęt z  hurtowni.

Karolina Altman

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

WYBIERZ KREDYT NA DOWOLNY CEL:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?