Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt konsolidacyjny

Wybierz jeden korzystny kredyt

Zyskaj więcej

Nasi eksperci wskażą najtańsze rozwiązanie i pomogą zaplanować kolejne miesiące z nową ratą. Wybierz miejsce spotkania – dojedziemy do Ciebie, by domknąć formalności na miejscu. Wspieramy Cię przez cały okres współpracy. Skontaktuj się ze swoim doradcą, jeśli masz pytania.

Ustalenie nowego harmonogramu i dopasowanie warunków spłaty do Twoich potrzeb – to elementy, które ułatwią regulację długu. Konsolidacja oznacza niższą miesięczną ratę kredytu tylko w jednym banku. Dobierzemy okres kredytowania tak, by współgrał z Twoimi planami inwestycyjnymi.

Nasi eksperci przeanalizują Twoja aktualna historię kredytową i na tej podstawie dobiorą optymalną ofertę banku. Zebranie kompletu dokumentów pozwala nam na swobodne działanie i przejęcie niezbędnych formalności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków na dowolny cel, pozyskamy w ramach umowy konsolidacyjnej.

Konsolidacja jest dla rolnika sposobem na opanowanie zobowiązań wobec banku. Jeden kredyt to łatwiejsza spłata i oszczędność – dzięki zmianie systemu spłat na korzystny. W przypadku zadłużenia gospodarstwa nawet w kilku bankach, warto zdecydować się na kredyt z niższą miesięczną ratą. Niezależnie od rodzajów produktów bankowych, z których korzystasz, możesz wybrać jeden, łatwiejszy sposób spłaty.

Zdanie klientów

Chciałem powiększyć swoje gospodarstwo jednak nie mogłem zostawić wszystkiego i załatwić formalności. Dzięki doradcom Futuro prawie wszystkie formalności załatwiłem z domu, gdzie spokojnie mogłem dbać o własne interesy. Jeśli jesteście bardzo zapracowani i nie macie czasu na chodzenie po placówkach, to polecam Futuro Finance.

Zbigniew Kołodziejczuk

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

POSTAW NA KORZYŚCI KONSOLIDACJI:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?