Infolinia

801 889 881

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Kredyt konsolidacyjny

Jeden kredyt na korzystnych warunkach

Zyskaj więcej

Specjaliści Futuro Finance doradzą oszczędne rozwiązanie i wskażą, jak zaplanować budżet z nową ratą kredytu. Doradzamy przez cały okres współpracy – zamknięcie transakcji to tylko jeden z etapów. Odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy zasady spłaty i nadpłaty kredytu, gdy potrzebujesz wsparcia. Sprawdź, jak pomagają profesjonalni doradcy finansowi.

Otrzymasz od nas optymalną propozycję konsolidacji. Warunki spłaty oraz harmonogram zostaną dobrane do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki zmianie wybierzesz jedną miesięczną ratę – niższą od dotychczasowych wydatków na regulację długu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, pozyskamy je w ramach umowy.

Analiza sytuacji kredytowej jest dla nas podstawą do działania. Dzięki niej określimy kolejne kroki – zgodne z Twoim celem. Priorytetem zazwyczaj jest czas, dlatego organizujemy współpracę tak, by skrócić oczekiwanie na decyzję. Szybkie złożenie kompletu dokumentów uruchamia procedury bankowe.  Następnie weryfikujemy propozycje banków – wygrywa korzystne rozwiązanie.

Konsolidacja pozwala na zastąpienie kilku kredytów jednym – dzięki zmianie systemu spłaty. Niższa rata pozwala na poprawę sytuacji finansowej i stanowi realną oszczędność.  Niezależnie od rodzajów produktów bankowych, z których korzystasz, możesz zastąpić je korzystnym kredytem konsolidacyjnym. To również sposób na zyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel.  Specjaliści dopasują ofertę do Twoich wymagań.

Zdanie klientów

Jako człowiek całkowicie mobilny, w pracy z wieloma obowiązkami, nie mam czasu na formalności.  Miałem wiele zobowiązań, które w pewnym momencie trudno było kontrolować. Dzięki konsolidacji z Futuro, zmniejszyłem swoją ratę, wydłużyłem czas spłaty i odzyskałem ubezpieczenie z kredytów. Nawet nie wiedziałem że to możliwe.

Wojciech Marcol

83%

Zadowolonych klientów,
którzy wzięli kredyt obrotowy
w FuturoFinance

98%

Spłat kredytu
obrotowego w terminie

POSTAW NA KORZYŚCI KONSOLIDACJI:

JAK WZIĄĆ KREDYT?

KROK PIERWSZY

skontaktuj się z nami

Dopasowanie oferty kredytowej wymaga strategii. Opracujemy ją w oparciu o analizę podstawowych danych oraz wymagań – poznamy je dzięki rozmowie. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć starania o kredyt. Wskażemy, które dokumenty są niezbędne do negocjacji z bankiem i skompletujemy je. Osobisty kontakt z doradcą Futuro Finance może być uzupełnieniem współpracy. Wybierz miejsce spotkania – przyjedziemy, by oszczędzić Twój czas.

KROK DRUGI

sprawdź wyselekcjonowane oferty banków

Działamy we współpracy z 30 bankami. Po otrzymaniu propozycji kredytowych weryfikujemy każdą z nich. Otrzymasz tylko oferty zgodne z założonymi celami, dopasowane do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy całkowity koszt kredytu i warunki jego spłaty. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

KROK TRZECI

wybierz korzystny kredyt

Po dokładnej analizie ofert, czekamy na decyzję. Następnie uruchamiamy procedury kredytowe, by środki jak najszybciej zostały wypłacone. Umowa pośrednictwa daje możliwość reprezentacji klienta w kontaktach z bankami. Dopinamy wszystkie formalności, by transakcja została bezpiecznie zamknięta. 

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?