Infolinia

801 889 881

Czat online z doradcą

Rozpocznij czat

Formularz

Futuro Finance

Budujemy Twoje bezpieczeństwo finansowe

Eksperci w swojej dziedzinie

Futuro Finance zajmuje się doradztwem finansowym dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Dzięki wsparciu niezależnych ekspertów poznasz aktualną ofertę kredytową banków.  Naszym celem jest wybór korzystnej propozycji dofinansowania, dopasowanej do Twoich potrzeb. Szybkie uruchomienie procedur i wypłacenie środków to dla nas priorytety.  Nasi doradcy służą wsparciem na każdym etapie współpracy z bankiem. Przejmują również formalności, by maksymalnie ułatwić drogę po bezpieczny kredyt. Postaw na bezpieczeństwo transakcji i profesjonalizm.

Nasi doradcy

Bartosz Hyszczyn

dyrektor zarządzający

Politechnika Wrocławska

Futuro cenię za dobrą atmosferę, rewelacyjne warunki pracy, a przede wszystkim za możliwość współtworzenia przyszłego leadera branży.

Michał Błaszko

dyrektor zarządzający

Wyższa Szkoła Bankowa

W możliwość współtworzenia Futuro Finance doceniam to, że codzienna praca wymaga ode mnie ciągłego podnoszenia kompetencji zarówno sprzedażowych jak i zarządczych. Praca daje mi możliwość spełnianai marzeń dzięki dobrym zarobkom.

Igor Policzkiewicz

koordynator ds. rozwoju biznesu

Uniwersytet Przyrodniczy

Zanim trafiłem do Futuro myślałem, że nie da się jednocześnie pracować i fajnie spędzać czasu.

Karolina Gierek

młodszy trener wewnętrzny

Uniwersytet SWPS

Firma dała mi możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach, jak i niepowtarzalną atmosferę pracy.

Katarzyna Weber

kierownik działu analiz

Wyższa Szkoła Bankowa

Futuro nauczyło mnie determinacji w osiąganiu zamierzonych celów i pokazało,
że nigdy nie należy się poddawać.

Marta Sewerynek

dyrektor działu analiz

Uniwersytet Ekonomiczny

Futuro pozwoliło mi na realizację marzeń oraz dało możliwość poznania wielu ambitnych ludzi. 

Nasza siedziba

NASZA
SIEDZIBA

Znajdziesz nas z łatwością! Siedziba Futuro Finance mieści się w samym sercu Wrocławia – tuż przy Rynku. Stawiamy na przestrzeń, która sprzyja relacjom biznesowym i daje komfort pracownikom. Odwiedź nas, jeśli masz pytania. 

Dołącz do nas
na facebooku

Futuro Finance

22.09.2017 16:58

Zdaniem ekspertów Związku Banków Polskich kredyty dalej będą drożały. Brzmi groźnie? Nasi doradcy wyjaśnią wszystkie zawiłości i pomogą Ci w dobraniu optymalnej oferty. Nie zwlekaj i umów się już dziś na spotkanie! #FuturoFinance #EksperciFuturo #FuturoPomaga

Futuro Finance

20.09.2017 10:52

Polska Akcja Humanitarna (PAH) powołała Pierwszego Ambasadora Biznesowego! Została nim Agata Brucko-Stępkowska!🏺 Prezes Futuro Finance i założycielka Fundacja Czynów Szlachetnych jest mocno zaangażowana w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Swoją aktywnością chce zachęcić inne osoby do pomagania i wspierania wartościowych inicjatyw. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z takimi ludźmi!🎉😊 #FuturoFinance #CSR #PAH #FundacjaCzynówSzlachetnych #WartoPomagać #AmbasadorBiznesowy

Futuro Finance

19.09.2017 10:26

Najlepsi pracownicy Futuro Finance właśnie wyruszyli w podróż do słonecznego Zanzibaru☀️Gratulujemy im osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy🎉 #FuturoFinance #Motywacja #Sukces #Podróże #Rozwój

Po więcej przejdź do Futuro Finance na portalu Facebook:

O firmie

Futuro Finance jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów.

Adres siedziby

Futuro Finance
ul. Łaciarska 4
50-104 Wrocław

Newsletter

Dołącz do newslettera Futuro Finance i bądź na bieżąco!

Jak się wypisać?